Locatii
TELVERDE:
0800 41 00 40
Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul

Timișoara, Pța. Mocioni Alexandru, 6

Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul

Timisoara, Doja Business Center, Strada Gheorghe Doja, Nr.11, et.2

Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul

București, sector 1, Victoria Business Center, Calea Victoriei Nr. 155, Tronson 5, et. 5

Tel: 0751167568
Tel: 0356 414 175
Fax: 0356 414 173
Email: office@restartenergy.ro

Aiud

EuroGsm
0258-863331
aiud.franciza@eurogsm.ro
Str.Transilvaniei nr.17 ap. 1, Aiud
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

INTERBROKER
Str.Bailor, nr. 31

Alba Iulia

EuroGsm
0258-819767
alba.centru@eurogsm.ro
Calea Motilor Nr 3, Bl S1G, Ap 13, Alba-Iulia
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

0258-834941
alba3@eurogsm.ro
B-dul Transilvaniei nr. 15 spatiul 2, Alba-Iulia
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

0258-833000
alba.cetate@eurogsm.ro
str. Arnsberg nr. 38 bl. 39 (cetate), Alba-Iulia
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 10-14

INTERBROKER
str.Marasesti, nr.52

Blaj

EuroGsm
0258-711151
blaj@eurogsm.ro
str. Eroilor bl.27, parter, Blaj
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Câmpeni

EuroGsm
0258-771102
campeni@eurogsm.ro
Str. Mestesugarilor nr. 2, Campeni
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

INTERBROKER
str. Mestesugarilor nr.3

Cugir

EuroGsm
0258-755765
cugir@eurogsm.ro :
Str. A. Sahia, nr. 19, Cugir
Luni-Vineri 09-18| Sambata 09-13

Sebeș

EuroGsm
0258-735637
sebes.franciza@eurogsm.ro
str. Valea Frumoasei bl.3AB, ap.2, Sebes
Luni-Vineri: 09-18 | Sambata 09-13

0258-731.999
sebes2@eurogsm.ro
str Lucian Blaga, nr.9 , Sebes
Luni-Vineri 09-18| Sambata 09-13

Teiuș

EuroGsm
0258-851100
teius@eurogsm.ro
Str. Clujului nr.78, bl. C1, Teius
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

EuroGsm
0257-282877
arad2@eurogsm.ro
B-dul Revolutiei nr.31, Arad
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

0257-282808
arad1@eurogsm.ro
Bd. Revolutiei nr. 95, Arad
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

0257-282838
arad.metianu@eurogsm.ro
Str. Metianu nr.12 ap.1, Arad
Luni-Vineri 09-17 | Sambata 10-13

Pitești

EuroGsm
0248-673900
pitesti3@eurogsm.ro
Str. Victoriei, nr.1, bl.13 , Pitesti
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 09-14

Bacău

EuroGsm
0234-562300
bacau@eurogsm.ro
Str. Marasesti nr.7, Bacau
Luni-Vineri 8:30-19 | Sambata 09-14

Onești

EuroGsm
0234-310158
onesti@eurogsm.ro
Str. Postei nr.5, Onesti
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-14

 

Diosig

INTERBROKER
str. Livezilor nr. 156

Oradea

PARTENER Restart Energy
Pța. Nucetului nr.12
mobil: 0741094099

EuroGsm
0259-232100
oradea2@eurogsm.ro
Str. Republicii nr.28A, Oradea
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

INTERBROKER
Str. Nufărului, Nr.8

Str. Alexandru Cazaban, nr.49
Birou 15

Str. George Enescu, nr. 21

Osorhei

INTERBROKER
str. 1, nr. 122

Bistrița

EuroGsm
0263-235856
bistrita1@eurogsm.ro
Piata Centrala nr.11, Bistrita
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-13

0263-214230
bistrita3@eurogsm.ro
str. Liviu Rebreanu nr.36 ap.11 , Bistrita
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Reteag /Comuna Petru Rares

INTERBROKER
nr. 615

Botoșani

EuroGsm
0231-529909
botosani@eurogsm.ro
Str. Marchian nr.4, Botosani
Luni-Vineri: 8:30-19 | Sambata: 09-14

Brașov

EuroGsm
0268-477524
brasov.muresenilor@eurogsm.ro
Str. Muresenilor Nr.9, Brasov
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 10-14

0268-475805
brasov1@eurogsm.ro
Piata Sfatului nr.5, Brasov
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

0268-324448
brasov.zizinului@eurogsm.ro
Str. Zizinului nr.2, Brasov
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 10-14

Făgăraș

EuroGsm
0268-215828
fagaras@eurogsm.ro
B-dul Unirii bl. 1B, parter , Fagaras
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-13

Brăila

EuroGsm
0239-636171
braila1@agress.ro
Str. Mihai Eminescu Nr. 49 parter, Braila
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

București

Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul
București, sector 1, Victoria Business Center, Calea Victoriei Nr. 155, Tronson 5, et. 5
0751167568

EuroGsm
0747227939
bucuresti.lujerului@eurogsm.ro.
Bdul. Iuliu Maniu nr. 19
in incinta centrului comercial Cora Lujerului
spatiu B9, Bucuresti
Luni-Vineri 09-21 | Sambata 10-21 | Duminica 10-20

021-2102174
bucuresti.perla@eurogsm.ro
B-dul Iancu de Hunedoara nr.64 sector 1, Bucuresti
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 10-14

0757-097042
bucuresti@eurogsm.ro
Bd. Unirii nr. 1 sector 3 Unirea Shopping Center aripa centrala lifturile exterioare, Bucuresti
Luni-Vineri 10.30-20 | Sambata 10.30-17

INTERBROKER
Sos. Colentina Nr. 56;
Bl. 100; Sc. A; Ap. 9

Buzău

EuroGsm
0238-724244
buzau@eurogsm.ro
Strada Cuza-Voda, Bloc A4, Parter, Buzau
Luni-Vineri 09-19 | Sambata: 09-14

Caransebeș

EuroGsm
0255-511134
caransebes@eurogsm.ro
Str. Mihai Viteazu nr 18
Euro-Shopping Mall parter, Caransebes
Luni-Sambata: 09-20 | Duminica: 09-13

Reșița

PARTENER Restart Energy
bd. Revoluția din Decembrie, 26A, 320092
tel/fax 0255-213015
mobil 0722352072
e-mail : caras-severin@restartenergy.ro
EuroGsm
0255-217166
resita@eurogsm.ro
Piata 1 Decembrie 1918 nr.1
Complex Nera, parter, Resita
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 09-16

Cluj-Napoca

EuroGsm
0264-462452
marasti@eurogsm.ro
Str. Fabricii nr.1-3, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

0264-591346
eroilor@eurogsm.ro
B-dul Eroilor nr.21, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 10-14

0264-590813
primul@eurogsm.ro
B-dul 21 Decembrie 1989 nr.12, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 10-15

0264-590195
memorandumului@eurogsm.ro
Str. Memorandumului, nr. 20, ap. 2, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

0264-460810
manastur@eurogsm.ro
Str. Primaverii nr. 2-4, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 10-19 | Sambata 10-14

0264-452264
manastur2@eurogsm.ro
Calea Floresti nr.81 ap. 292B, Cluj-Napoca
Luni-Vineri 10-19 | Sambata 10-14

0264-558297
floresti@eurogsm.ro
Floresti, Str Eroilor nr 15, ap.1, jud Cluj, Floresti
Luni-Vineri 10-20 | Sambata 10-14
INTERBROKER
Str. Eroilor nr. 7

POLUS CENTER,
Str. Avram Iancu, nr. 492-500
Floresti (in dreptul caseriei nr. 6 Carrefour)

Piata Ion Mester

Dej

EuroGsm
0264-223373
dej@eurogsm.ro
Str. Petru Rares nr.2, Dej
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

INTERBROKER
Str. Aurel Vlaicu, Nr.5

Turda

EuroGsm
0264-316703
turda@eurogsm.ro
Str. Republicii nr.8, Turda
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

Constanța

INTERBROKER
Str. Ciprian Porumbescu, nr. 24

Baraolt

EuroGsm
0745-146888
baraolt@clicknet.ro
Str. Kossuth Lajos nr. 149, Baraolt
Luni-Vineri 08-16

Covasna

EuroGsm
covasna@eurogsm.ro
Strada II Rákoczi Ferenc, Covasna, Romania
Luni-Vineri 9-17 | Sambata 09-13

Târgu Secuiesc

0744-526352
tg.secuiesc@eurogsm.ro
str. Curtea 23 nr.1, Targu Secuiesc
Luni-Vineri 08-19 | Sambata 10-14

Sfântu Gheorghe

0267-318799 0740-243683
sf.gheorghe2@eurogsm.ro
Str. Grof Miko Imre nr. 6, Sfantu Gheorghe
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 09-17

0267-317553 0741-323834
sf.gheorghe3@eurogsm.ro
Str. Liberatii nr. 7, Sfantu Gheorghe
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 09-14

Craiova

EuroGsm
0251-460544
craiova@eurogsm.ro
Calea Bucuresti nr. 35 Bl. 21D Parter, Craiova
Luni-Vineri: 09-20 | Sambata: 09-14

0251-410179
craiova2@eurogsm.ro
Str. Alexandru Ioan Cuza nr.5, bl. Romarta, parter, Craiova
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 09-14

Filiași

EuroGsm
0251-441306
filiasi@eurogsm.ro
Bd. Racoteanu bl. G4, parter, Filiasi
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14 | Duminica 09-13

Galați

EuroGsm
0748-884134
auri@agress@.ro
Str. Brailei nr. 157 aferent bloc A6 Tiglina 1, Galati
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

0758-837027
tiglina@agress.ro
Str. Brailei Nr. 202 Tiglina, Galati
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Tecuci

EuroGsm
0744501900
tecuci@agress.ro
Str. 1 Decembrie 1918 Nr. 62
Bloc A Ap. 2 Parter, Tecuci
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-14

Târgu Jiu

EuroGsm
0253-222210
tg.jiu.romarta@eurogsm.ro
Str Unirii Bl.5 Parter, Targu Jiu
Luni-Vineri 08.30-20 | Sambata 09-17 | Duminica 09-14.30

0253-222303
tg.jiu.parang@eurogsm.ro
Str Victoriei Nr.44, Targu Jiu
Luni-Vineri 08.30-20.30 | Sambata 08.30-17 | Duminica 09-14

Mătăsari

EuroGsm
0253-376262
matasari@eurogsm.ro
Str. Principala nr. 298, Matasari
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 08-13

Motru

EuroGsm
0253-410024
motru@eurogsm.ro
B-dul Trandafirilor nr.2 magazin 50, Motru
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 09-14

Dirtău

EuroGsm
0745-153282
ditrau@eurogsm.ro
Str. Libertatii nr. 10, Ditrau
Luni-Vineri: 08.30-16.30 | Sambata: 09-13

Gheorgheni

PARTENER Restart Energy
str. Nicolae Bălcescu nr. 30

Miercurea Ciuc

EuroGsm
0266-371127 0744-613311
rocomp.ciuc@eurogsm.ro
P-ta Libertatii nr.9, Miercurea Ciuc
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-13

0266-310794
miercurea.ciuc@eurogsm.ro
Str. Kossuth Lajos nr. 34, Miercurea Ciuc
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

Odorheiu Secuiesc

PARTENER Restart Energy
str Primariei nr 1/6

EuroGsm
0742-356999
odorheiu.secuiesc@eurogsm.ro
Str. Kossuth Lajos nr. 8, Odorheiu Secuiesc
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-13

0266-212497
odorhei@eurogsm.ro
Str. Kossuth Lajos nr.31, Odorheiu Secuiesc
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-13

Remetea

EuroGsm
0745521202
remetea@eurogsm.ro
P-ta Cseres Tibor 7., Remetea
Luni-Vineri 08:30-16:30 | Sambata 09-13

Deva

EuroGsm
0254-235476
deva@eurogsm.ro
Strada Iuliu Maniu, Bloc L1, Parter, Deva
Luni-Vineri 09-21 | Sambata 09-19 | Duminica 10-14

INTERBROKER
B-dul. 22 Decembrie, nr. 37ª
Cladire CEPROMIN, parter, cam. P9

Hunedoara

EuroGsm
0254-717800
hunedoara@eurogsm.ro
Bd. Dacia 6A, bl.4, parter, Hunedoara
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

0254-712331
hunedoara2@eurogsm.ro
Bd. Corvin, nr.5, bl.5, sc.B parter, ap.14 , Hunedoara
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

Lupeni

EuroGsm
0254-560020
lupeni@eurogsm.ro
Aleea Plopilor nr. 1, Lupeni
Luni-Vineri 09-17 | Sambata 09-13

Petroșani

EuroGsm
0254-544144
petrosani@eurogsm.ro
Str. 1 Decembrie 1918 nr.67, parter, usa 3, Petrosani
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14

Vulcan

EuroGsm
0254-570010
vulcan@eurogsm.ro
Bd. Mihai Viteazul bl 17, Vulcan
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 10-14

Manasia

INTERBROKER
Calea Brailei nr. 4;
incinta magazin ,,La doi pasi”

Harlau

PARTENER Restart Energy
str.Musatini nr.5, bl.G2, Sc.A, Ap.1

Iași

EuroGsm
0232-254424
iasi4@eurogsm.ro
Str Alexandru cel Bun, nr.19, bl. B3, Iasi
Luni-Vineri 9-19 | Sambata 9-14

0232-276618
iasi.centru@eurogsm.ro
Str Garii Nr 15 Bl L10 Tr 3, Iasi
Luni-Vineri 8:30-19 | Sambata 9-14

0232-210015
iasi@agress.ro
B-dul Stefan Cel Mare si Sfant Nr. 3 Bl. A1-1 Parter, Iasi
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Pașcani

Partener Restart Energy
str.Cuza Voda (ESPLANADA) bl. D2, parter
mobil: 0760677901

Baia Mare

EuroGsm
0262-273505
baiamare3@eurogsm.ro
B-dul Bucuresti nr. 4, Baia Mare
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 09-13

0262-218977
baiamare2@eurogsm.ro
B-dul Bucuresti nr. 8, parter, CORP 5, Baia Mare
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

INTERBROKER
Str. George Bilascu, Nr.4, Ap.1

B-dul Independentei, Nr.4
Mirescu Mare
INTERBROKER
Nr.67

Sighetu Marmației

INTERBROKER
Str. Bogdan Voda, Nr.5/5B

Vișeu de Sus

INTERBROKER
Str. Libertatii, Nr.15

Str. Grivitei, Nr.1

Drobeta-Turnu Severin

EuroGsm
0252-310591
drobeta2@eurogsm.ro
Str. Horea nr. 12, Drobeta Turnu Severin
Luni-Vineri 08.30-20 | Sambata 08.30-16 | Duminica 08.30-14

Reghin

EuroGsm
0265-512084
reghin@eurogsm.ro
str. Petru Maior nr.56, Reghin
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

Sărmașu

EuroGsm
0265-421079
sarmasu@eurogsm.ro
Str. Republicii nr. 59, Sarmasu
Luni-Vineri 09-17.30 | Sambata 10-13

Sighișoara

EuroGsm
0265-775400
sighisoara@eurogsm.ro
Str. 1 Decembrie 1918 nr. 15, Sighisoara
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-13

Târgu Mureș

EuroGsm
0265-251012
mures2@eurogsm.ro
Str. Calarasilor nr. 1, Targu Mures
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

0265-260339
tg.mures@eurogsm.ro
Str. Bolyai nr.1A, Targu Mures
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-13

0265-251670
tg.mures.dambu@eurogsm.ro
B-dul 1848 nr.40-42, Targu Mures
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Piatra Neamț

EuroGsm
0233-224216
piatra.neamt@eurogsm.ro
B-dul Decebal nr.35 bl.I4, Piatra Neamt
Luni-Vineri 8:30-19 | Sambata 9-14
Roman
PARTENER Restart Energy
str. Ștefan cel Mare bl.M 11, parter
mobil 0747061215

B-dul Republicii nr.10
mobil: 0746198332

Roznov

PARTENER Restart Energy
str.Tineretului bl.T2 parter
mobil: 0751048240

Săbăoani

PARTENER Restart Energy
str.Orizontului Nr.100
mobil: 0762407201

Târgu Neamț

PARTENER Restart Energy
str.Calistrat Hogas nr.2
mobil: 0745372606
INTERBROKER
Str. Cuza Voda, bloc A3,
sc. A, ap. 3, parter

Balș

EuroGsm
0249-451161
bals@eurogsm.ro
Str. Nicolae Balcescu nr. 131 bl. K parter, Bals
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Caracal

EuroGsm
0249-511004
caracal@eurogsm.ro
Str. Antonius Caracalla bl. 29 parter, Caracal
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Corabia

EuroGsm
0249-536610
corabia@eurogsm.ro
Str. Cuza Voda Nr. 70, Corabia
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Slatina

EuroGsm
0249-410010
slatina@eurogsm.ro
Bd A.I.Cuza bl. S15, Slatina
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Carei

EuroGsm
0261-861161
carei@eurogsm.ro
Calea Mihai Viteazul nr. 1 bl. MV19 parter, Carei
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Satu Mare

EuroGsm
0261-711155
satu.mare@eurogsm.ro
Str. Ion Bratianu nr. 4, Satu Mare
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Zalău

EuroGsm
0260-662929
zalau1@eurogsm.ro
B-dul Mihai Viteazul bl. C1 ap. 4, Zalau
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata: 10-14

0260-662950
zalau3@eurogsm.ro
B-dul Mihai Viteazul nr. 14, bl. OM1, Zalau
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-14

Avrig

EuroGsm
0269-524220
avrig@eurogsm.ro
Str Closca bl. 12B ap. 1, Avrig
Luni-Vineri 09-18 | Sambata 09-13

Mediaș

EuroGsm
0269-841325
medias@eurogsm.ro
Str. Turnului nr.7, Medias
Luni-Vineri: 09-18 | Sambata:09-13

Sibiu

EuroGsm
0269-210155
sibiu3@eurogsm.ro
B-dul Nicolae Balcescu nr. 42, Sibiu
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata 09-13

0269-221736
sibiu2@eurogsm.ro
Str. Nicolae Balcescu nr. 23, Sibiu
Luni-Vineri: 09-19 | Sambata 09-13
INTERBROKER
Calea Cisnadiei nr.50

Fălticeni

EuroGsm
0230-540785
falticeni.franciza@eurogsm.ro
Bd. Revolutiei, nr.4, parter, Falticeni
Luni-Vineri: 08-19 | Sambata 09-14

Suceava

EuroGsm
0230-514197
suceava2@eurogsm.ro
Str. George Enescu nr 38, bl. T90, Suceava
Luni-Vineri: 8:30-19 | Sambata: 09-15

0230-521351
suceava1@eurogsm.ro
Str. Petru Rares Piata Agroalimentara, Suceava
Luni-Vineri 08-18 | Sambata 09-14

INTERBROKER
Str.Octav Bancila,Nr.6,
Bl. 47,Sc.A,Ap.2

Rădăuți

EuroGsm
0230-566322
radauti@eurogsm.ro
Piata Unirii nr. 5, Radauti
Luni-Vineri 09-17 | Sambata: 09-14

Timișoara

Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul
Pța. Mocioni Alexandru, 6, 300199
TELVERDE: 0800 41 00 40
Tel: 0356 414 175
Fax: 0356 414 173
e-mail: office@restartenergy.ro

 

Sediu Restart Energy – punct de lucru cu publicul
Timisoara, Doja Business Center, Strada Gheorghe Doja, Nr.11, et.2

 

EuroGsm
0256-431533
timisoara@eurogsm.ro
Str. Alba Iulia nr.5, Timisoara
Luni-Vineri:09-19 | Sambata:10-14

0256-200413
timisoara2@eurogsm.ro
Str. Piata Victoriei nr. 5, Timisoara
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 10-14
INTERBROKER
Auchan Aradului
Calea Aradului 56A

Auchan Sagului
Calea Șagului 223, Chișoda
Str, General Dragalina , nr 31.ap.3
Str. Dunarea , Nr 28 ; Ap 4A.

Tulcea

EuroGsm
0748-884122
tulcea@agress.ro
Str. Babadag nr.4 bl.A4, parter, Tulcea
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

0757-041182
tulcea2@agress.ro
Str. Babadag Bloc nr.10, bl.4, parter, Tulcea
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Vaslui

EuroGsm
0235-311009
vaslui2@eurogsm.ro
Str Stefan cel Mare nr 199 scara G Parter, Vaslui
Luni-Vineri: 8:30-19 | Sambata: 09-14

Râmnicu Vâlcea

EuroGsm
0250-734729
ramnicu.valcea@eurogsm.ro
Regina Maria nr.1, Rm. Valcea
Luni-Vineri 09-20 | Sambata 09-14

Focșani

EuroGsm
0748-884158
focsani@agress.ro
B-dul Unirii Nr. 48 Bloc 48 Parter, Focsani
Luni-Vineri 09-19 | Sambata 09-14

Odobești

PARTENER Restart Energy
str.Stefan cel Mare nr.45 CP 625300
mobil: 076868075